Mistrzostwa Polski Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym w Katowicach

Olga Krzyżyk
10.03.2022Sportowe

UKŁ "Spin" Katowice po raz kolejny będzie gościł łyżwiarzy figurowych z całej Polski. Blisko 300 solistów i solistek będzie rywalizowało ze sobą w klasach: brązowa, srebrna i złota. Od 11-13 na lodowisku Jantor w Katowicach odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym.

Fot. UKŁ

Mistrzostwa Polski Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym już 11-13 marca w Katowicac. Prawie 300 solistów i solistek będzie rywalizowało ze sobą w klasach: brązowa, srebrna i złota. Dodatkowo po raz pierwszy w ramach Mistrzostw Polski Młodzików zaprezentują się pary taneczne.

Od 11 do 13 marca 2022 roku w Katowicach - Nikiszowcu przy ul. Nałkowskiej 11 na tafli Hali Lodowiska Jantor odbędzie się seria zawodów w łyżwiarstwie figurowym. W ramach wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików oraz zawody Diamentowy Spin.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być organizatorem Mistrzostw Polski Młodzików. Spodziewamy się ponad 300 zawodników z całej Polski. Jednocześnie organizujemy również zawody Diamentowy Spin. Wystąpią tam najmłodsi zawodnicy (od 4 roku życia) juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy oraz dorośli amatorzy. Po raz pierwszy będziemy gościli również pary taneczne. Zapowiada się świetne, sportowe widowisko. Nie zabraknie emocji, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! mówi Katarzyna Białas, sekretarz UKŁ SPIN Katowice

Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Łyżwiarski SPIN Katowice, który ugości blisko 300 zawodników z całej Polski.

Wstęp na widownię obiektu Jantor jest bezpłatny.

Zobacz także

Hokej i lodowiska w Katowicach są coraz popularniejsze. "Na Śląsku mamy silne tradycje hokejowe"
Hokej i lodowiska w Katowicach są coraz popularniejsze. "Na Śląsku mamy silne tradycje hokejowe"
Sportowe

Hokej i lodowiska w Katowicach są coraz popularniejsze. "Na Śląsku mamy silne tradycje hokejowe"

do góry