Ferie w Katowicach. Zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach Akcji Zima

Kacper Jurkiewicz
16.01.2023w Katowicach

W katowickich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych uczy się ponad 29 tys. dzieci. Duża część z nich ferie zimowe spędzi w mieście. To dla nich organizowana jest akcja “Zima w mieście”. Dodatkowe atrakcje na czas ferii przygotowały także miejskie jednostki, wśród nich są propozycje sportowe, kulturalne i czytelnicze. Swoją ofertę mają również różne firmy i instytucje.

lodowisko Murcki

Ferie w mieście. Zajęcia w szkołach dla uczniów

Tegoroczne ferie zimowe dla uczniów z województwa śląskiego potrwają od 16 do 29 stycznia.

Od lat w Katowicach w okresie ferii zimowych i wakacji przygotowujemy zajęcia dla najmłodszych. Do akcji włączają się szkoły, placówki kultury, MOSiR, placówki opiekuńczo-wychowawcze i placówki wsparcia dziennego prowadzone zarówno przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, jak i organizacje pozarządowe. Dzięki temu tysiące dzieci mają szansę spędzić czas wolny aktywnie i mogą rozwijać swoje pasje. mówi prezydent Katowic, Marcin Krupa

Ogółem placówki edukacyjne szacują, iż z wypoczynku organizowanego w ramach Akcji Zima 2023 skorzysta ok. 6500 uczniów. Oferta jest bardzo różnorodna. To zajęcia artystyczne, turnieje i zajęcia sportowe czy warsztaty - np. kulinarne. dodaje prezydent

Akcję Zima w Mieście 2023 organizować będzie 30 szkół i zespołów. Na terenie 8 szkół podstawowych, dla uczniów danej szkoły, odbywać się będą półkolonie. Szkoły pobierają opłatę za półkolonie w wysokości od 60 zł - cena m. in. obejmuje wyżywienie, bilety wstępu, opłaty za transport, wycieczki.

W pozostałych placówkach w ramach Akcji Zima będą prowadzone zajęcia rekreacyjno-sportowe, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze oraz zajęcia warsztatowe. Zajęcia otwarte prowadzone będą w:

 • Szkole Podstawowej nr 17 im. T. Kościuszki,
 • Szkole Podstawowej nr 48 im. J. Ligonia,
 • Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 14
 • oraz Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach.

Olbrzymią popularnością w tym roku cieszą się zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Pałac Młodzieży im. prof. Aleksandra Kamińskiego. Tam zajęcia będą prowadzone nieodpłatnie i będą zgodne z harmonogramem pracy placówki. Z wypoczynku w Pałacu Młodzieży będzie korzystało ok. 3500 uczniów. W Pałacu Młodzieży, SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach oraz SP nr 64 im. Ratowników Górskich w Katowicach Akcja Zima w Mieście 2023 organizowana jest w ramach środków przyznanych miastu przez UNICEF.

Bezpłatny jest udział w zajęciach organizowanych m.in. przez placówki wsparcia dziennego prowadzone zarówno przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, jak i organizacje pozarządowe oraz parafie.

Program zajęć ułożony został tak, aby każde dziecko znalazło coś interesującego dla siebie. Dużo czasu poświęcone zostanie na zajęcia sportowe - naukę jazdy na łyżwach, zabawy na śniegu oraz na inne dyscypliny sportowe niekoniecznie związane z zimą - naukę pływania, turnieje piłkarskie itp., ale i również na gry i zabawy świetlicowe; różnego rodzaju konkursy - m.in. plastyczne, muzyczne, sportowe; wyjścia - do kina, muzeum, teatru; wycieczki oraz wiele innych atrakcji. mówi naczelnik wydziału polityki społecznej UM Katowice, Małgorzata Moryń-Trzęsimiech

Podczas ferii zimowych, szkoły na terenie miasta Katowice prowadzić będą dożywianie w formie obiadów dla dzieci, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Informacja na temat dyżurujących szkół, dostępna będzie na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.

Pełen program placówek oferujących zajęcia w ramach Akcji Zima w Mieście 2023 dostępny jest na stronie www.katowice.eu oraz na stronach internetowych poszczególnych placówek i szkół. Na zajęcia prowadzone są zapisy.

Ferie w Katowicach na sportowo

Chociaż nie otacza nas zimowy puch nadal możemy bawić się na lodowisku na rynku. Jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:30 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:30-21:30.

Ci, którzy na łyżwach jeszcze jeździć nie potrafią mogą wziąć udział w Ekspresowej Nauce Jazdy na łyżwach. Zajęcia będą się odbywały na lodowisku w Murckach 18 i 25 stycznia w godzinach 17:00-18:00 oraz 21 i 28 stycznia w godzinach 12:30-13:30.

Zajęcia organizowane są także przez kluby sportowe na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Katowicach. To gimnastyka artystyczna, capoeira czy zapasy.

Capoeira z KS Capoeira Camangula

Hala ul. Józefowska 40 , 16-20.01 godz. 9:00-11:00

Boso przy brazylijskiej muzyce. Najpierw rozgrzewka, potem trening składający się z elementów akrobatyki i kopnięć. Na koniec uczestnicy staną w okręgu i kolejno po dwóch zawodników wykonają pokaz capoeiry. Przyjść może każdy, przedszkolaki i dużo starsi.

Nie trzeba się zgłaszać, chyba że uczestnicy są w grupie zorganizowanej. Wtedy obowiązuje kontakt mailowy (capoeira.kontakt@gmail.com) lub telefoniczny (507 664 064). Trzeba wziąć wygodny strój.

Zapasy z ZUKS GKS Katowice

Hala ul. Józefowska 40, 16-20.01 godz. 12:00-14:00

Przewroty, fikołki i podstawowe chwyty - walka w parterze i stójce. Uczestnicy będą ćwiczyli parami, dobrani pod kątem umiejętności i wieku. Chłopcy powalczą stylem klasycznym, dziewczyny wolnym. Klasyczny to walka od pasa w górę, w wolnym dozwolone są np. rzuty i łapanie za nogi.

Nie ma zapisów. Zajęcia dla dzieci od 7 lat wzwyż i młodzieży. Trzeba założyć dopasowany strój sportowy i obuwie halowe.

Gimnastyka artystyczna z UKS Katowice

Hala ul. Józefowska 40, 23-27.01 godz. 10:00-13:00

Rozciąganie, mostki, szpagaty. A to wszystko w rytmie muzyki i przy użyciu skakanki, piłki, wstążki czy obręczy. Zajęcia dla dzieci nawet od 4 roku życia.

Wystarczy zabrać ze sobą strój gimnastyczny. Brak zapisów.

Gimnastyka artystyczna z UKS Carramba

Hala OS Kolejarz, 16-20.01 godz. 9:00-13:00

Przewroty, gwiazdy, szpagaty, elementy baletu i tańca współczesnego. Zajęcia dla dzieci od 6 do 13 lat. Obowiązuje strój sportowy. Najpóźniej dzień wcześniej trzeba się zapisać telefonicznie pod nr 733 336 649.

Gimnastyka artystyczna z UKS Dąb

Hala OS Kolejarz, 23-27.01 godz. 9:00-15:00

Gimnastyka artystyczna dla dziewczynek w wieku 7-16 lat. Podstawowy poziom zajęć rekreacyjno-sportowych. Zapisy SMS-owe pod nr 506 434 609.

Lodowisko Murcki

18.01 i 25.01 (godz. 17:00-18:00) oraz 21.01 i 28.01 (godz. 12:30-13:30)

Uczą się jazdy tyłem, utrzymania równowagi, chodzenia po lodzie, przysiadów czy hamowania. Na zajęcia pod okiem doświadczonych instruktorów obowiązują zapisy. Można wziąć udział w całym cyklu, albo wybrać dowolne terminy. Projekt powstał w porozumieniu Katowic z UNICEF-em - dzięki nauce połączonej z zabawą ma zachęcać do integracji Polaków z Ukraińcami.

Zanurzmy się w wodzie katowickich basenów

Z oferty sportowej można skorzystać także na katowickich basenach, które dla indywidualnych klientów są czynne standardowo od godz. 6:00 do 22:00. Natomiast szkoły pływania M.G. Sport, Wodnik i Neptun przygotowały oferty specjalne, z których będzie można skorzystać w ramach zakupionego biletu.

Harmonogram prowadzonych zajęć:

 • Nauka i zabawa w wodzie na basenie Burowiec we wtorki i czwartki od 17:00 do 19:00, którą prowadzi szkoła pływania M.G. Sport,
 • Na Brynowie zajęcia prowadzi szkoła pływania Wodnik 29 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 17:00 do 19:00, a od 19:00 do 20:00 będzie prowadzony aqua aerobik,
 • Na Basenie Zadole gry i zabawy w wodzie z elementami nauki pływania w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 19:00 poprowadzi szkoła pływania Neptun. Szczegóły na Facebooku i stronie internetowej basenów.

Zima z Bajką Pana Kleksa

W tygodniu, od poniedziałku do piątku można zwiedzać Bajkę i Abecję w swoim tempie, bez limitu czasu. Uczestnicy będą mogli na spokojnie zwiedzić wszystkie atrakcje. To dobra opcja dla młodszych dzieci oraz dla wszystkich, którzy odwiedzają Bajkę kolejny raz! Zwiedzanie jest możliwe od godz. 14:30 do 20:00.

W weekend po zakamarkach Bajki dzieci oprowadzi wykwalifikowany przewodnik. Następnie przeniosą się do Abecji, czyli Podwodnego Świata Królowej Aby, gdzie pomogą w ratowaniu świata przed katastrofą ekologiczną. Bajka w weekend dedykowana jest dzieciom w wieku 5-12 lat oraz dla tych, którzy odwiedzają nas po raz pierwszy.

Przez cały czas trwania ferii w cenie biletu można wstąpić do Pracowni Artystycznej. Jest to przestrzeń dla dzieci, w której własnoręcznie wykonają prezent, który zabiorą ze sobą do domu. Do wyboru jest zakładka do książki, statek piracki lub naszyjnik z bursztynem.

Kreatywne warsztaty w Bajce Pana Kleksa

W każdą sobotę stycznia odbywać się będą kreatywne warsztaty dla dzieci. Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla dzieci w wieku 5-12 lat. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się przy filiżance pysznej kawy lub wykorzystać tę chwilę dla siebie. Ilość miejsc ograniczona.

14 stycznia - Bądź jak Picasso!

Wciel się w rolę Picassa! Eksperymentując z bryłami i kształtami w łatwy sposób własnoręcznie stworzysz ozdobę do swojego pokoju. Poznasz zasady perspektywy i “prostotę” wykonania a także najważniejsze zasady jakimi kierowali się artyści w kubizmie. W trakcie warsztatów bawiąc się kolorami i figurami geometrycznymi dacie upust swojej fantazji!

21 stycznia - Eksperymenty mrożące krew w żyłach

Czy zimą jest naprawdę zimno? Jakie znacie najzimniejsze miejsce? Czym jest temperatura? Jakie skale temperatur są wam znane? Czy 0 K (zero Kelwinów), to najniższa z możliwych do uzyskania w laboratorium temperatur? Eksperymentując na warsztatach sami poznacie odpowiedź na wszystkie te pytania. Zajęcia poprowadzą wykładowcy z Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.

28 stycznia - Kolorowa kuchnia molekularna

Czym jest kuchnia molekularna i jakie cuda można stworzyć przy jej użyciu? Czy agar służy tylko do tworzenia kawioru molekularnego? Czy takie gotowanie to już nauka i eksperyment? Przekonaj się jak za pomocą kilku naukowych sztuczek stworzyć przepyszne danie na poziomie najlepszych restauracji.

Więcej informacji oraz bilety: www.bajkapanakleksa.pl

Filmowe Ferie w Katowicach

Kosmiczne urodziny Mikołaja Kopernika, pokazy filmowe i warsztaty, maraton z „Biurem detektywistycznym Lassego i Mai” i bajkowa zabawa karnawałowa w Światowidzie. Na zbliżający się czas ferii zimowych katowickie kina studyjne przygotowały dla najmłodszych mnóstwo filmowych atrakcji.

Urodziny Mikołaja Kopernika w Kinie Kosmos

Tajemnice Wszechświata, kosmiczne wyprawy filmowe i… warsztaty z poszukiwania gwiazd, czyli najlepsza rozrywka pod Słońcem podczas ferii zimowych w Kinie Kosmos. Wszystko to na cześć Mikołaja Kopernika - polskiego astronoma wszech czasów, którego 550. rocznicę urodzin świętujemy w 2023 roku w całym kraju.

Z tej okazji katowicki Kosmos zaprasza grupy półkolonijne i widzów indywidualnych na warsztaty edukacyjne połączone z seansami filmowymi przygotowane we współpracy kina oraz Filmoteki Śląskiej z Planetarium - Śląskim Parkiem Nauki oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Katowicach.

Zimowym seansom filmowym będą towarzyszyły pokazy w Dmuchanym Planetarium połączone z warsztatami z szukania gwiazd na niebie, tworzenie komiksów o Mikołaju Koperniku oraz zwiedzanie Filmoteki Śląskiej i rysowanie „stop-klatki” z urodzin astronoma!

Harmonogram zajęć w Kinie Komos

15.01 Filmowe popołudnie dla dzieci: Z głową w chmurach - godz. 15:00

W repertuarze bajki ze Studia Filmów Rysunkowych: Kosmonauci - Bolek i Lolek, Reksio kosmonauta - Reksio, W krainie króla Słoneczko - Porwanie Baltazara Gąbki , Podniebna podróż - Miś Kudłatek.

Warsztaty: Planetarium - Śląski Park Nauki zaprasza na seans w Mobilnym Planetarium „Przy ulicy Astronomów” - badacze nocnego nieba chętnie podzielą się z dziećmi swoją wiedzą i odpowiedzą na różne pytania. Dowiemy się m.in. czym są gwiazdozbiory, jak z bliska wyglądają planety i gdzie szukać Gwiazdy Polarnej? W seansie wykorzystano wiersze Wandy Chotomskiej.

Warsztaty w Mobilnym Planetarium są bezpłatne. Czas trwania warsztatów: 35 min.

15.01 Rodzina w kinie: „Yuku i magiczny kwiat” - godz. 16:00

Warsztaty: Planetarium - Śląski Park Nauki zaprasza na seans w Mobilnym Planetarium „Przy ulicy Astronomów” - badacze nocnego nieba chętnie podzielą się z dziećmi swoją wiedzą i odpowiedzą na różne pytania. Dowiemy się m.in. czym są gwiazdozbiory, jak z bliska wyglądają planety i gdzie szukać Gwiazdy Polarnej? W seansie wykorzystano wiersze Wandy Chotomskiej.

Warsztaty w Mobilnym Planetarium są bezpłatne. Czas trwania warsztatów: 35 min.

22.01 Filmowe popołudnie dla dzieci: Przygody Bolka i Lolka - godz. 15:00

W repertuarze bajki ze Studia Filmów Rysunkowych: Obrońcy prawa - Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie, Postrach Teksasu - Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie, Pościg - Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie, Porwany ekspres - Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie.

Warsztaty komiksowe. Urodziny Mikołaja Kopernika

Filia 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach wyselekcjonowała najlepsze tytuły literackie dla dzieci o znanym astronomie, które przedstawi uczestnikom warsztatów, będą one inspiracją do komiksu!

Wszystko to na cześć Mikołaja Kopernika - polskiego astronoma wszech czasów, którego 550. rocznicę urodzin będziemy świętować w 2023 roku w całym kraju. Warsztaty inaugurują nowy cykl Kina Kosmos: „Kącik czytelniczy” - raz w miesiącu przed Filmowym popołudniem dla dzieci kino zaprasza do posłuchania książek wybranych przez Bibliotekę.

22.01 Rodzina w kinie: „Bella i Sebastian. Nowe pokolenie” - 16:00

Warsztaty komiksowe - urodziny Mikołaja Kopernika

Filia 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach wyselekcjonowała najlepsze tytuły literackie dla dzieci o znanym astronomie, które przedstawi uczestnikom warsztatów, będą one inspiracją do komiksu! Wszystko to na cześć Mikołaja Kopernika - polskiego astronoma wszech czasów, którego 550. rocznicę urodzin będziemy świętować w 2023 roku w całym kraju. Warsztaty inaugurują nowy cykl Kina Kosmos: „Kącik czytelniczy” - raz w miesiącu przed Filmowym popołudniem dla dzieci kino zaprasza do posłuchania książek wybranych przez Bibliotekę.

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl

Pokazy filmowe dla najmłodszych:

 • 13.01-19.01 | „Dziwny świat”, reż. D. Hall | USA | 2022 | 102 min | 6+
 • 16.01-20.01 | „Yuku i magiczny kwiat”, reż. R. Durin, A. Demuynck | Belgia, Francja | 2022 | 65 min | 5+
 • 20.01-29.01 | „Bella i Sebastian. Nowe pokolenie”, reż. P. Coré | Francja | 2022 | 96 min | 7+
 • 23.01-27.01 | „Magiczne święta Kacpra i Emmy”, reż. A. L. Naess | Norwegia | 2014 | 75 min | 4+
 • 29.01 | ND | 15.00 | Filmowe popołudnie dla dzieci: Poszukiwacze skarbów
 • W repertuarze bajki ze Studia Filmów Rysunkowych: Bajki Bolka i Lolka - Smok, Podróże Kapitana Klipera - Uczeń Wielkiego Smoka, Porwanie Baltazara Gąbki - Smok expedition, Porwanie Baltazara Gąbki - Spotkanie ze smokiem Mlekopijem.
 • 29.01 | ND | 16.00 | Rodzina w kinie: Rodzina w kinie: „Yuku i magiczny kwiat”, reż. R. Durin, A. Demuynck | Belgia, Francja | 2022 | 65 min | 5+

Zapisy oraz szczegółowy program dostępne pod adresem: m.debniak@kosmos.katowice.pl

Więcej na www.kosmos.katowice.pl

Zajęcia w kinie Światowid

Zabawa karnawałowa z filmem | 18.01

Pierwszy tydzień ferii zimowych przypada w tym roku na radosny i wypełniony zabawą czas karnawału. Korzystając z tej okazji, Kino Światowid zaprasza dzieciaki do świętowania w kinie przy dźwiękach muzycznych hitów razem z bohaterami najnowszych animacji dla najmłodszych.

W środę 18 stycznia o 15:00 w Kinie Światowid rozpocznie się zabawa karnawałowa dla dzieci, którą poprowadzi dobrze znany kinowej publiczności DJ Alex. W programie zabawy i konkursy filmowe. Mile widziane przebrania filmowe.
Zabawę zakończymy seansami o 17:00. W dużej sali pokażemy najnowszą animowaną adaptację Terry’ego Pratchetta dla starszych dzieci, czyli „Zadziwiającego kota Maurycego”, a w małej sali odbędzie się seans filmu „Yuku i magiczny kwiat” dla nieco młodszych widzów.

15:00-17:00 | zabawa karnawałowa dla dzieci: prowadzenie - DJ Alex | zabawa dla dzieci i opiekunów
17:00 | pokaz filmu

 • Duża sala: „Zadziwiający kot Maurycy”, reż. T. Genkel | 2022 | Wielka Brytania, Niemcy | 93 min | 7+

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać.

 • Mała sala: „Yuku i magiczny kwiat”, reż. A. Demuynck, R. Durin | 2022 | Belgia, Francja, Szwajcaria | 65 min | 5+

Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję - trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!

Bilety: 19 zł , 16 zł i 13 zł z Kartą KAŚKA | cena obejmuje pokaz filmowy i udział w zabawie

Weekend z „Biurem Detektywistycznym Lassego i Mai” | 21-22.01

Kino Światowid zaprasza dzieciaki na seanse wszystkich tytułów z serii przygód Lassego i Mai w ramach Weekendu Detektywistycznego. Na widzów czekać będzie: „Rabuś z pociągu”, „Pierwsza tajemnica”, „Cienie nad Valleby”, „Sekret rodziny von Broms”, „Stella Nostra” oraz wyczekiwana, pokazywana przedpremierowo „Tajemnica Skorpiona”. Jak młodzi detektywi będą rozwiązywać kolejne zagadki? Przekonajmy się podczas wspólnego oglądania.

Więcej na www.swiatowid.katowice.pl

To oczywiście nie cała oferta dla dzieci na ferie w Katowicach. Ferie z Miejską Biblioteką Publiczną czy Miejskimi Domami Kultury znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także

Mniej wypadków i rannych, ale więcej kolizji. Policja podsumowała ferie 2024 na drogach w województwie śląskim
Mniej wypadków i rannych, ale więcej kolizji. Policja podsumowała ferie 2024 na drogach w województwie śląskim
w Katowicach

Mniej wypadków i rannych, ale więcej kolizji. Policja podsumowała ferie 2024 na drogach w województwie śląskim

Ferie 2023 w Katowicach. Miejskie baseny, lodowiska i hale MOSiR-u gościły tysiące uczniów
Ferie 2023 w Katowicach. Miejskie baseny, lodowiska i hale MOSiR-u gościły tysiące uczniów
w Katowicach

Ferie 2023 w Katowicach. Miejskie baseny, lodowiska i hale MOSiR-u gościły tysiące uczniów

[Weekend w Katowicach] Pomysły na Dzień Babci i Dziadka i nie tylko! Sprawdzamy, co będzie działo się w mieście
[Weekend w Katowicach] Pomysły na Dzień Babci i Dziadka i nie tylko! Sprawdzamy, co będzie działo się w mieście
w Katowicach

[Weekend w Katowicach] Pomysły na Dzień Babci i Dziadka i nie tylko! Sprawdzamy, co będzie działo się w mieście

Prawdziwa zima jeszcze wróci? W Katowicach znów pada śnieg [Wideo]
Prawdziwa zima jeszcze wróci? W Katowicach znów pada śnieg [Wideo]
w Katowicach

Prawdziwa zima jeszcze wróci? W Katowicach znów pada śnieg [Wideo]

Żłobki miejskie w Katowicach jeszcze bezpieczniejsze! Aplikacja LiveKid pomoże w komunikacji z rodzicami
Żłobki miejskie w Katowicach jeszcze bezpieczniejsze! Aplikacja LiveKid pomoże w komunikacji z rodzicami
w Katowicach

Żłobki miejskie w Katowicach jeszcze bezpieczniejsze! Aplikacja LiveKid pomoże w komunikacji z rodzicami

Ferie z zapasami w Katowicach. Zapaśniczy Uczniowski Klub Sportowy zaprasza wszystkich chętnych
Ferie z zapasami w Katowicach. Zapaśniczy Uczniowski Klub Sportowy zaprasza wszystkich chętnych
Sportowe

Ferie z zapasami w Katowicach. Zapaśniczy Uczniowski Klub Sportowy zaprasza wszystkich chętnych

Ferie w Katowicach. Jakie zajęcia przygotowano dla dzieci i młodzieży?
Ferie w Katowicach. Jakie zajęcia przygotowano dla dzieci i młodzieży?
w Katowicach

Ferie w Katowicach. Jakie zajęcia przygotowano dla dzieci i młodzieży?

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach w styczniu. Ferie z książką, wystawy i spotkania
Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach w styczniu. Ferie z książką, wystawy i spotkania
w Katowicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach w styczniu. Ferie z książką, wystawy i spotkania

do góry