Finał Akademickich Mistrzostw Śląska w Koszykówce Kobiet 3x3. Wygrały zawodniczki z UŚ Katowice!

Kamil Zatoński
23.05.2022Sportowe

W niedzielę, 22 maja, na obiektach Zespołu Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach odbył się finał Akademickich Mistrzostw Śląska w Koszykówce Kobiet 3x3. Najlepsze okazały się zawodniczki z UŚ Katowice, które pokazały ogromne umiejętności na boisku.

Finał Akademickich Mistrzostw Śląska w Koszykówce Kobiet 3x3. Wygrały zawodniczy z UŚ Katowice!

Pierwsze miejsce w finale Akademickich Mistrzostw Śląska w Koszykówce Kobiet 3x3 zdobyła drużyna UŚ Katowice, którą prowadzi trener Jerzy Bakowski.

Jestem dumny z postawy zawodniczek, które wykazały się maksymalną mobilizacją i wolą walki. To pierwszy taki sukces drużyny UŚ Katowice od wielu lat. Mam nadzieję, że to początek dobrej passy.

mówi portalowi WKATOWICACH.eu Jerzy Bakowski

Teraz zawodniczki UŚ Katowice czeka turniej finałowy, który odbędzie się w Wilkasach (polska wieś położona na Mazurach) w dniach od 6 do 8 maja 2022.

Trzymamy kciuki za dziewczyny!

Sportowe w Katowicach

Turniej Finałowy Mistrzostw Polski 3x3 w koszykówce będzie rozgrywany w Katowicach

Nowy klub sportowy w Katowicach. "KS 27 Katowice" ma być przyszłością młodych, uzdolnionych koszykarzy z Katowic

Znamy studenta i doktoranta roku na Uniwersytecie Śląskim

Były zawodnik NBA w Katowicach! Finałowy Turniej Jr. NBA Projekt Basket League

"GKS Katowice to jedna wielka rodzina. Potrzebujemy pozytywnego wsparcia kibiców". Podsumowanie sezonu w klubie

Jest decyzja wojewody. Piłkarze GKS-u Katowice grają bez udziału kibiców do końca sezonu 2021/22

Siatkarze GKS Katowice przegrali rewanżowy mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Zagrają o 7. miejsce w PlusLidze