Maya Krav z Katowic z nowym utworem. Posłuchajcie "Vistuli"

Kacper Jurkiewicz
24.11.2023w Katowicach

24 listopada ukazała się “Vistula”, piosenka, która gorzko oddaje emocje związane z życiem w Polsce. Produkcja autorstwa Mai Krav i Patrycji Sobierańskiej ma na celu dotknąć serca słuchaczy, którzy mogą się utożsamiać z tekstem, ale i rozgrzać parkiety elektronicznymi dźwiękami.

Maya Krav i Patrycja Sobierańska

Maya Krav z nowym utworem

Maya Krav pochodzi z Katowic. Zadebiutowała singlem "Deep&High" w grudniu 2020. Od tego czasu rozwija się, tworzy i wypuszcza nową muzykę oraz koncertuje na różnych festiwalach. 24 listopada premierę miał jej nowy kawałek.

"Vistula" to utwór, który nie tylko wywołuje taneczny zachwyt, ale także zawiera treści o charakterze społecznym. Tekst piosenki oddaje ducha i emocje związane z życiem w Polsce, jednocześnie zachęcając do refleksji, ale również przynosząc nadzieję na lepsze. Nie bez powodu został wybrany ten tytuł singla, który z angielskiego oznacza po prostu Wisłę.

Ten utwór to nie tylko doskonałe połączenie rytmów i dźwięków, ale także odzwierciedlenie emocji i myśli artystek. Wiosną 2023 roku dziewczyny postanowiły wyrazić swoje odczucia poprzez muzykę. Wynikiem tego twórczego procesu jest "Vistula", która niesie ze sobą głębokie przesłanie i inspirujący przekaz. Z jednej strony tekst jest przepełniony bólem i żalem, a z drugiej przynosi nadzieję, że “jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”.

Maya Krav i Patrycja Sobierańska to utalentowane artystki, które łączą swoje siły, tworząc niezwykłą mieszankę elektronicznych dźwięków. Ten singiel wraz z teledyskiem jest efektem ich wspólnego wysiłku. Zobaczcie sami:Maya Krav to brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która swoją energiczną osobowością nie raz poruszyła cały tłum do tańca. Pierwszy singiel z teledyskiem “TIME’S UP” ukazał się na początku 2021 roku. Występowała, m.in. przed sanah, na wielu juwenaliach, Sound Project 2023 we Francji oraz FEST Festivalu 2022. Każdy jej live-act to imprezowe show.

6 zdjęć

Maya Krav - "Vistula" - teledysk

6 zdjęć
do góry