W piątek startuje Centrum Kato. Czekają punkty gastronomiczne i muzyka

Kacper Jurkiewicz
28.04.2022w Katowicach

Popularne miejsce do relaksowania się w Katowicach startuje już w piątek, 29 kwietnia. Mowa o Centrum Kato, które znajduje się na tarasach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Czekać będzie dobre jedzenie, napoje, miejsce do relaksu i muzyka do zabawy. 

Fot. mat. pras. Centrum Kato to popularne miejsce do relaksu w Katowicach

Pora na relaks. Centrum Kato powraca

Już od piątku, 29 kwietnia, znów będziemy mogli odpoczywać w Centrum Kato. Będą czekać tutaj cztery punkty gastronomiczne z nowościami takimi, jak: slow pizza, loaded fries, smash burgery czy podpłomyki. Ponadto dobrze zaopatrzone bary z piwami klasycznymi i kraftowymi, autorskie koktajle oraz wino z różnych stron świata. Nie może tu zabraknąć muzyki na żywo, hamaków i niepowtarzalnej atmosfery dobrze znanej mieszkańcom Katowic i okolic.

Przed nami kolejny sezon na tarasach Spodka. To już piąty rok naszej działalności, dlatego nie obędzie się bez hucznej imprezy urodzinowej, o której informować będziemy za jakiś czas w osobnym komunikacie. Tymczasem już 29 kwietnia otworzymy się znowu dla mieszkańców Katowic i jak co roku zaproponujemy strefę relaksu, darmową kulturę, dobrze zaopatrzone bary i street food w lokalnym wydaniu. Co więcej, zadbamy o swobodną atmosferę letniego rauszu, z której jesteśmy znani oraz zapewnimy szereg atrakcji: od koncertów i setów dj'skich, przez seanse kina plenerowego, aż po wydarzenia towarzyszące w formie targów roślinnych czy mody vintage. mówi Oskar Olszewski z Centrum Kato

Zapraszamy wszystkich na #latowcentrumkato oraz do obserwowania naszych poczynań na kanałach social media pod aliasem @centrumkato. dodaje

Przez cały weekend dla uczestników dostępna będzie strefa gastro, z kolei w piątek (29 kwietnia) koncert zagra DJ West, Dj Dred oraz BackStreet Noize, a w sobotę o godz. 20:00 wystąpi Ferbi NTE.

Centrum Kato to nocny market gastronomiczny ulokowany na tarasach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, który odbywać się będzie w każdym tygodniu, od środy do niedzieli, aż do końca wakacji.

Przed nami kolejny rok pełen ciepłych wieczorów, które tak chętnie spędzamy z bliskimi, najlepiej w towarzystwie dobrego jedzenia i ulubionych napojów. A jak wiadomo, do realizacji tych planów Centrum Kato nadaje się wręcz doskonale. mówi prezes firmy PTWP Event Center, która zarządza Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Marcin Stolarz

Centrum Kato i wydarzenia towarzyszące odbywać się będą z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Godziny otwarcia Centrum Kato:

  • środy i czwartki - 16:00-24:00,
  • piątki i soboty - 16:00-02:00,
  • niedziele 14:00-24:00.

Zobacz także

Przedłużono termin zgłoszeń do konkursu Dzielnica Brzmi Dobrze. Który młody, początkujący zespół otrzyma patronat Katowice Miasto Muzyki UNESCO?
Przedłużono termin zgłoszeń do konkursu Dzielnica Brzmi Dobrze. Który młody, początkujący zespół otrzyma patronat Katowice Miasto Muzyki UNESCO?
w Katowicach

Przedłużono termin zgłoszeń do konkursu Dzielnica Brzmi Dobrze. Który młody, początkujący zespół otrzyma patronat Katowice Miasto Muzyki UNESCO?

do góry